Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

O společnosti

Vítejte na našich stránkách společnosti ELFAP s.r.o., která byla založena v květnu 1999 rozdělením činností společnosti F a P ELEKTRO s.r.o. (založena v červnu 1992), která se zabývala velkoobchodním, maloobchodním prodejem, dodávkami a montážemi v oboru elektro. V rámci rozšiřování služeb se firma F a P ELEKTRO s.r.o. nadále zabývá obchodní činností a společnost ELFAP s. r. o. převzala a rozšířila dodávku a realizaci montáží elektro. Hlavní činností společnosti je provádění elektromontážních prací a dodávek v oboru silnoproudých a slaboproudých instalací do 1000V. Rozsah dodávek a montáží je od projektu přes realizaci až po revizi v bytech, obytných domech, průmyslových halách, administrativních a obchodních centrech, hotelech.
Provádíme servis, opravy a údržbu elektroinstalací.

Společnost ELFAP s.r.o. je na základě smlouvy s PRE a.s. oprávněna provádět práce na neměřené části odběrného elektrického zařízení v zásobovací oblasti PREdistribuce,a.s. Tuto činnost provádíme i u ostatních distribučních sítí /ČEZ…/.

Společnost ELFAP s.r.o. je systémovým partnerem společnosti EATON Elektrotechnika s.r.o., LEGRAND, CANNY NET pro montáž, projektování a programování systému inteligentní elektroinstalace budov.

Společnost ELFAP s.r.o. získala v roce 2005 certifikaci dle normy ISO 9001:2000

Společnost ELFAP s.r.o. má pojištění odpovědnosti za škodu v pojistné částce 10.000.000 Kč

ELFAP
ELFAP
ELFAP
ELFAP s.r.o., Ružinovská 1/2015, 142 00 Praha 4 - Krč, tel.: +420 272 772 757, e-mail: info@elfap.cz