Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Jak to funguje

BYTY A MALÉ KOMERČNÍ BUDOVY:

Na rozdíl od běžných zámků, u kterých,  v případě ztráty klíče, máte vysoké náklady a problémy s nahrazením všech dotčených zámků a kličů, můžete s novým samo-programovacím systémem SALTO XS4 RFID, elektronickým kováním a elektronickými cylindrickými vložkami, ztracený klíč jednoduše vymazat a uživateli přidělit nový.

 

 

 

 

STŘEDNÍ KOMERČNÍ BUDOVY:

Pokud potřebujete vyšší úroveň kontroly nad tím, kdo a kdy vstupuje do Vaší budovy, SALTO XS4 RDIF ROM systém je řešením. Poskytuje všechny výhody samostatného přístupového systému v kompaktním a cenově výhodným balením.  

Snadno ovladatelný software Pro Access ROM může být nastaven tak, aby vyhovoval Vaším potřebám. Můžete přidat uživatele a dveře, uživatelské skupiny a zóny, nastavovat časové úseky a režimy otevření zadávající dveřím automatické odemknutí nebo zamknutí podle potřeby. 

 

VELKÉ KOMERČNÍ OBJEKTY – přístupový systém data na kartě (SVN):

Přístupový systém SALTO XS4 Data na kartě je určen pro použití ve větších budovách a umožňuje uživatelům maximálně pracovat v bezdrátovém prostředí pokud není nutná instalace kabelů. Takto je možné celou budovu spravovat vzdáleně a prakticky v reálném čase, a to díky technologii SALTO Virtuální síť (SVN). Tato pokročilá funkčnost umožňuje autonomním elektronickým kováním číst, přijímat a zapisovat data na uživatelská média (inteligentní klíč). Tato data jsou aktualizována v aktualizačních on-line SVN bodech, které se nacházejí na strategických místech po celém objektu. Aktualizační body umožňují nahrání a stažení uživatelských dat.

 

 

 

BEZDRÁTOVÝ ON-LINE – přístupový systém v reálném čase:

Zcela nové řešení přístupového systému, systém SALTO XS4 on-line napájený bateriemi. Tento přístupový systém je určen pro objekty, který potřebují nový přístupový systém na vysoké úrovni, spravovaný v reálném čase, bez nutnosti instalace kabelů a co nejnižšími náklady na pořízení. Všechny tyto parametry nový systém splňuje, navíc je doplněn jedinečnou funkcí SALTO virtuální síť (SVN).

 

ELFAP s.r.o., Ružinovská 1/2015, 142 00 Praha 4 - Krč, tel.: +420 272 772 757, e-mail: info@elfap.cz