Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

O společnosti SALTO

Španělská nadnárodní společnost SALTO Systems, S.L. se již od roku 2001 snaží vyvsalto (salto_inspired_access_logo.jpg) - N�HLEDíjet své systémy kontrolovaných přístupů, aby naplnila potřeby a byla na prvním místě v rychle se rozvíjejícím mezinárodním trhu přístupových systémů. Díky svému vývoji vydala firma standardy v oblasti bezpečnosti, ovladatelnosti a flexibilitě.

Zxs4 (xs4.jpg) - N�HLEDa pomoci nové platformy SALTO XS4 a její online technologií a technologií řešení přístupů v reálném čase lze přístupový systém Salto použít na veškeré typy budov hlavně díky tomu, že dokáže zabezpečit veškeré dveře a sledovat a kontrolovat každého uživatele. Pro kontrolu v reálném čase, tudíž okamžitou kontrolu, je možné propojit hardware a software jak drátově, tak i bezdrátově (wireless) a zároveň lze integrovat systém s již existujícími systémy s cílem zlepšit správu a zjednodušit obsluhu koncovým uživatelům.

Společnost Salto Systems, S.L. vytvořila revoluci v přístupových systémech po celém světě a to v oblastech, kde je bezpečnost velice důležitá. Od letišť přes zdravotní zařízení, školy, hotely až po admospol3.jpg - N�HLEDinistrativní a vládní budovy. Společnost Salto se stále snaží vyvíjet a dodávat nejmodernější a nejflexibilnější řešení elektronického zamykání, které se vyskytuje na dnešním trhu.

ELFAP s.r.o., Ružinovská 1/2015, 142 00 Praha 4 - Krč, tel.: +420 272 772 757, e-mail: info@elfap.cz